SunM1W-DEVEL uruchomienie

Płytki i moduły oparte o Kendryte K210
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Posty: 939
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:27
Lokalizacja: Festung Oppeln
Kontakt:

Re: SunM1W-DEVEL uruchomienie

Post autor: SunRiver »

mortyr pisze: 07 wrz 2019, 22:28 Dziękuję SunRiver za dobre chęci , ale nie skorzystam idąc za radą kolegi Elvisa popróbuję na PC.
Lutowanie wygląda na skomplikowane dodatkowo K210 wychodzi za drogo do zabawy , która może nie wnieść nic nowego i użytecznego. Dodatkowo jak Sam napisałeś płytka jest mało udana i zawiera błędy, a ja nie jestem dobry w lutowaniu więc lepszym zdecydowanie dla mnie rozwiązaniem będzie PC.
Niema żadnego problemu, PC tez będzie dobry aż za dobry.
Tymczasem lutowanie tylko tak wygląda , ale nic nie jest taki jakim się wydaje do puki nie spróbujesz, w istocie płytka ma jeden błąd, ale nie mylą sie tylko geniusze , geeki i ci co nic nie robią :) Jednakże nie namawiam , każdy świadomie musi wybrać swoją drogę , ja mogę tylko pokazać drzwi
ale to ty musisz chcieć je otworzyć i przez nie przejść :P
l3n1n pisze: 08 wrz 2019, 8:00 A finansowo... gdyby patrzeć z tej strony to nic się nie opłaca robić. Tylko kupować u żółtych braci gotowce. Nauka jest bezcenna.
Dokładnie za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard :P
l3n1n pisze: 08 wrz 2019, 8:00 Elvis jest utalentowanym fachowcem. Ja tylko amatorem nieudolnym amatorem.
Zaiste to prawda co prawisz , ale tylko w kwestii kol. Elvisa , zaś jeśli ty jesteś nieudolnym amatorem jak napisałeś , to mnie wogóle być tu nie
powinno w końcu jestem tylko muzykiem , tez zresztą marnym jak widać :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kendryte”