Moja pasja ... konsole z epoki ...

Nie samą elektroniką człowiek żyje więc ..... i tu kawałek miejsca na coś innego ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stachu
Użytkownik

Moja pasja ... konsole z epoki ...

Post autor: stachu »

Cześć

W tym wątku i ja chciałem coś o sobie zdradzić.

Zbieram stare konsole 8bit 16bit i nawet 32bit ;) zazwyczaj w dobrym stanie i gry na nie typu Pegazus, Sega, Famicom, żadko na nich gram niema czasu :cry:

Moją ulubioną do użytkowania jest GameCube - kocham tą konsolkę :D
Jeśli ktoś ma jakieś gry na tą konsolkę to u mnie doczekają sędziwej starości Proszę o kontakt na PW

Najstarsza konsolkę mam z 1977r. jest to gra typu pong już z pistoletem na legendarnym chipe AY-3-8500
Z najbardziej znanych posiadam NES-a która współczesna kopia na androidzie osiąga szaleńcze ceny, oraz PS1 zwana PSX co nie jest do końca prawdą :)

Uwielbiam dowiadywać się o grach na konsole kto ją wydał w którym roku kto napisał muzykę
Oraz o konsolach, kto dostarczył chipy graficzne kto CPU, jak wyglądały wydania dla Japonii, Europy i USA strasznie to uzależnia.

Bardziej fascynuje mnie co jest w środku bo czasami naprawiam konsole
lub je czyszczę i sprawia mi to wielką przyjemność,
jakość PCB zastosowane elementy czasem prowadzenie ścieżek niektóre konsole to naprawdę dzieła sztuki :)
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Kontakt:

Re: Moja pasja ... konsole z epoki ...

Post autor: SunRiver »

O tak to świetna pasja , zwłaszcza że juz mało kto pamięta takie czasy , może by tak kol.
zapodał fotki swoich zbiorów z małym opisem ... to zapewne wartościowa wiedza dla młodych będzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze pasje poza elektroniką ..”