Zasilaczo-Ładowarki USB

Nasze warsztaty i sprzęt w nich przydatny ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Kontakt:

Zasilaczo-Ładowarki USB

Post autor: SunRiver »

Wiecie jak to jest z zasilaniem naszych dev boardów i innych dziwadeł. Większość jedzie na USB
poniekąd standardem się też zrobiło dodawanie złącza USB do płytek , nie tylko do komunikacji....

W związku z ciągłym brakiem złącz USB i potrzebą zasilania różnych urządzeń zakupiłem 3szt
ładowarek USB Amazon basics ... w cenie 15pln/szt ..

Obrazek

Cena dobra , opakowanie bez wodotrysków które by pewnie podniosły cenę znacząco.

Obrazek

Z opakowania dowiadujemy się z czym mamy do czynienia czyli :

-- 60 Watowa 6 portowa ładowarka USB w kolorze czarnym

Nic dodać nic ująć , krótko wyczerpująco i na temat :) pojedyncze opakowanie jest wyczuwalnie ciężkie a 3 to juz sporo ważą .. w każdym
razie na wagę biorąc choć mamy do czynienia z wytworem Szczęśliwych Ludzi z Chińskiej Republiki Ludowej , którzy ów ten cud popełnili.
Zaiste jest lepszy od typowego tworu z PRC lub CHrL ... wiadomix szczęśliwi ludzie lepiej i dokładniej pracują :)

Obrazek

w pudełku porządek panuje , znajdziemy tak spory i ciężki prostokąt czarny i równie czarny kabelek .... hmm....
Niemniej jednak jest fajnie wykonany w aluminiowej obudowie , kabelek nawet wyposażono w rzepa do zwijania i też nie stwarza wrażenia
taniości bo dość solidnie wykonana "ósemka".

Obrazek

Całkiem solidne i estetyczne wykonanie...

Obrazek

Jak widać mamy z jednej strony 6 gniazd USB

Obrazek

Z tyłu poza gniazdem kabla zasilającego znajdziemy więcej informacji o ów produkcie:

Produkt podpisuje firma Intertek , pracuje na napięciu sieciowym w zakresie 110 -240V 50/60Hz i pożera 1.4A
zaś daje 5V 12A co po przeliczeniu na 6 Gniazd daje 2.4A na jedno USB....
To już pozwoli zasilać to i owo i nawet doładować jakoś telefon ... oczywiście żeby nie było jest jedna dioda sygnalizująca działanie
mała i niebieska wiec nie rzuca się w oczy i nie wku.... :)

Wymiary :

Obrazek

i taki o wygląd na 2 szt :)

Obrazek

teraz mam zasilania a zasilania ... można pracować :)
Uważam zakup za dobry ... jedna mam nad blatem jedna pod blatem , a jedna ruchoma i tego mi było trzeba :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat”