STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Wszystko co dotyczy płytek z rodziny Discovery firmy STM
jarecki
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 25 paź 2017, 11:20

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: jarecki »

SunRiver pisze: 21 lis 2017, 10:59 Nie lubie eclipse ... juz mnie pare razy mocno zawiodło
Zawiodło w jakim sensie?
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Posty: 1511
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:27
Lokalizacja: Festung Oppeln
Kontakt:

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: SunRiver »

uszkadzanie się workspace , znikanie projektów , kłopotliwa współpraca z external tools , że o beznadziejnej pacy perspektywy debug i współpracy
z narzedziami debugowymi nie wspomnę :)
jarecki
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 25 paź 2017, 11:20

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: jarecki »

SunRiver pisze: 21 lis 2017, 11:17 uszkadzanie się workspace , znikanie projektów , kłopotliwa współpraca z external tools , że o beznadziejnej pacy perspektywy debug i współpracy
z narzedziami debugowymi nie wspomnę :)
Dobrze wiedzieć :) dzieki Sun :)
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Posty: 1511
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:27
Lokalizacja: Festung Oppeln
Kontakt:

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: SunRiver »

dlatego już dla avr wróciłem do AtmelStudio , a w ARM do MDK Keila :)
Wiesz wygoda brak śmieci i zbednych dziwadeł --- bardzo tez lubię pisac w Visual Studio z wtyczką VisualGDB
po prostu odpalasz i działa żadnych przykrych niespodzianek :)
jarecki
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 25 paź 2017, 11:20

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: jarecki »

W sumie to dobrze znać kilka środowisk, pójdę za radą bardziej doświadczonych kolegów i zobaczę tego Atolica darmowego :)
Awatar użytkownika
SunRiver
Użytkownik
Posty: 1511
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:27
Lokalizacja: Festung Oppeln
Kontakt:

Re: STM32F429i Discovery --- Okiełznanie NVIC'a

Post autor: SunRiver »

taki program stanowiacy aplikacje servera dla Debugera sprzętowego , dzięki czemu Klient (debuger J-Link, ST-link, Co-link) może przesyłać i dobierać
informacje od programu i pokazywać aktualną zawartość rejestrów w fizycznym urządzeniu (mikrokontrolerze) Praca odbywa się poprzez interfejs
JTAG lub SWD === znacznie ułatwia to pracę i wyszukiwanie błędów w kodzie .
ODPOWIEDZ

Wróć do „STM32-Discovery”